پرورش مدیر عامل حرفه ای

محتوای دوره

مدیریت منابع انسانی برای مدیران عامل (16 ساعت حضوری+8 ساعت آنلاین)

طرح ریزی و راهبری استراتژی (16 ساعت حضوری+8 ساعت آنلاین)

مدیریت بازاریابی و رهبری بازار (16 ساعت حضوری+8 ساعت آنلاین)

مدیریت یکپارچۀ عملیات (16 ساعت حضوری+8 ساعت آنلاین)

اقتصاد برای مدیران عامل (16 ساعت حضوری)

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی (16 ساعت حضوری)

مدیریت تغییر و تحول آفرینی در سازمان (16 ساعت حضوری)

رهبری سازمانی (16 ساعت/آفلاین)

اخلاق حرفه ای در مدیریت کسب و کار (8 ساعت/آفلاین)


تحلیل و تفسیر داده های سازمانی(16 ساعت حضوری)

نوع شناسی مسائل مدیریت در ایران (16 ساعت)

آینده پژوهی و روندهای نوظهور در اداره کسب و کارها (16 ساعت)

شناخت و حل مسئله (16 ساعت)

تفکر انتقادی (8 ساعت)

تفکر طراحی (8 ساعت)

تفکرسیستمی (8ساعت)

تصمیم گیری در شرایط ابهام (8 ساعت)

اتیکت رفتاری (8 ساعت)

فنون مذاکره و مهارت های ارتباطی مدیر عامل (16 ساعت)

کوچینگ و مربیگری (16 ساعت)


وظایف، اختیارات و مسئولیت های هیأت مدیره و مدیرعامل (12 ساعت/آفلاین)

آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی (16 ساعت/حضوری)

آشنایی با قوانین مالیاتی (12 ساعت/حضوری)


کارگاه های انتقال تجربه (16 ساعت/حضوری)


نمونه کلاس های این دوره

اگرهم اکنون به عنوان مدیرعامل یک کسب و کار مشغول فعالیت هستید یا  مسیر شغلی شما به گونه ای است که در آینده ای نه چندان دور در سمت مدیر عاملی سازمان یا شرکت خود قرار خواهید گرفت، حتما دغدغه هایی جدی ذهن شما را به خود مشغول کرده است. دغدغه هایی که محور اصلی آنها حول این سوال است: به عنوان راهبر اصلی سازمان، لازم است چه رویکردی در قبال کسب و کار خود در پیش بگیرید؟

 اگر علاقه مند به یادگرفتن و به کارگیری ایده ها  و مفاهیم نو و روزآمد در زمینه کسب و کار خود و ایجاد سیستمی موثر برای ارائه عملکرد قابل پیش در زمینه کسب و کار خود هستید، یکی از بهترین انتخاب هاست.

اگرهم اکنون به عنوان مدیرعامل یک کسب و کار مشغول فعالیت هستید یا مسیر شغلی شما به گونه ای است که در آینده ای نه چندان دور در سمت مدیر عاملی سازمان یا شرکت خود قرار خواهید گرفت، حتما دغدغه هایی جدی ذهن شما را به خود مشغول کرده است. دغدغه هایی که محور اصلی آنها حول این سوال است: به عنوان راهبر اصلی سازمان، لازم است چه رویکردی در قبال کسب و کار خود در پیش بگیرید؟ اگر علاقه مند به یادگرفتن و به کارگیری ایده ها و مفاهیم نو و روزآمد در زمینه کسب و کار خود و ایجاد سیستمی موثر برای ارائه عملکرد قابل پیش در زمینه کسب و کار خود هستید، یکی از بهترین انتخاب هاست.

اساتید دوره

محمود سریع القلم

علوم سیاسی و روابط بین الملل

مخاطبین دوره

مدیران عاملی که علاقمند به یادگیری مستمر و توسعه شایستگی های مدیریتی خود هستند.
صاحبان کسب و کار و کارآفرینانی که در حال راه‌اندازی شرکت و یا توسعه فعالیت های خود می باشند.
اعضای هیئت مدیره شرکت ها و موسسات که از پتانسیل مدیریت عاملی برخوردارند.
مدیرانی که ارتقاء جایگاه خود به مدیرعاملی را دنبال می کنند.

پرورش مدیر عامل حرفه ای

شیوه برگزاری: حضوری

محل برگزاری: نمایندگی آذربایجان شرقی

مدت زمان دوره: 132 ساعت

تاریخ شروع دوره: 1402/09/23

شهریه دوره: 350000000

مدرک دوره: پودمان

مدرک دوره

گواهینامه این دوره از سوی سازمان مدیریت صنعتی صادر می‌شود. فراگیران می‌توانند برای دریافت گواهینامه بین‌المللی درخواست دهند.

ثبت نام در دوره

دوره آموزشی

پرورش مدیر عامل حرفه ای

تاریخ شروع دوره:

1402/09/23

مشاوره رایگان

اگر هنوز سوالی در مورد این دوره داری میتونی از همکاران ما مشاوره بگیری.

سوالات متداول

• فراگیران این دوره می آموزند که چگونه به عنوان یک مدیر عامل عملکردی قابل پیش بینی و پایدار داشته باشند. دوره پرورش مدیرعامل حرفه ای در واقع یک سیستم استاندارد برای پیشرفت در نقش مدیر عامل است. اهمیت قرارگرفتن در درون این سیستم استاندارد وقتی بیشتر نمایان می شود که بدانیم اغلب مدیران عامل دارای تحصیلات تخصصی بسیار کمی در زمینه نقش مدیرعاملی هستند و یا اصلا تحصیلاتی در این زمینه ندارند. این امر به ایجاد برخی مشکلات و مسائل از جمله سبک رهبری نامتوازن، عملکرد ناهمگن و اعتماد به نفس پایین در نقش رهبر می انجامد. دوره پرورش میر عامل حرفه ای سازمان مدیریت صنعتی که یک دوره اختصاصی برای مدیران عامل است که به موضوعات فوق می پردازد و آن ها را به دقت مورد شناسایی قرار می دهد. این دوره همچنین ابزارها و مدل هایی در اختیار مدیران عامل قرار می دهد تا عملکرد قابل پیش بینی تری داشته باشند. • فراگیران این دوره می آموزند که به عنوان یک مدیرعامل چگونه چشم انداز، جهت و استراتژی کسب و کار را با رویکرد رفع چالش های پیش رو تهیه و تدوین نمایند. دوره پروروش مدیر عامل حرفه ای فرصتی کمیاب برای بازنگری و تحلیل رویکرد مدیران در زمینه عملکردهای پیشین و روش های بهبود و باز تعریف چشم انداز، جهت و استراتژی کسب و کار را به منظور ارتقای سطح کلی کسب و کار در اختیار فراگیران می گذارد. • فراگیران این دوره با جدیدترین رویکردهای و نوآوری هایی که صنعت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد آشنا می شوند و توانایی تحلیل تاثیر هر کدام از آن موارد را هم به دست می آورند.

تفاوت عمده دوره پرورش مدیرعامل حرفه ای با سایر دوره های حرفه ای حرفه ای مدیریت از جمله دوره MBA و DBA این است که اهدف اصلی دوره پرورش مدیر عامل حرفه ای آموزش برای ارائه بهترین عملکرد به عنوان عالی ترین مقام سازمان و در سطح استراتژیک و راهبردی است. همچنین اغلب مدرسان این دوره جزو مدیران عامل موفقی هستند که سالها در راس سازمان های پیشرو به ایفای نقش پرداخته اند و ضمن ارائه دانش تئوریک، دانش تجربی خود را نیز در اختیار فراگیران قرار می دهند. اگرچه دوره های MBA و DBA محتوای فوق العاده جذاب و پرکاربردی برای مدیریت، رهبری و سایر حوزه های مرتبط با اداره کسب و کارها در اختیار فراگیران قرار می دهند اما در این دوره ها، روشها و متدهای سیستماتیکی در خصوص نقش و رویکردهای مدیران عامل ارائه نمی شود. در دوره های پرورش مدیرعامل حرفه ای آموزش های مشارکتی و تعاملی به فراگیران ارائه می شود و فراگیران در درون شبکه ای از افراد هم رده که دارای دغدغه های مشابه هستند، قرار می گیرند و امکان تبادل تجربیات به شکل بهتری برای آنها فراهم می شود.

اگر مدیران عامل می خواهند به رهبرانی الهام بخش در سطح کسب و کارهای خود تبدیل شوند، و با رویکردهای جدید در زمینه رهبری کسب و کارها آشنا شوند، شرکت در دوره های پروروش مدیرعامل حرفه ای ای سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی یکی از بهترین انتخاب هاست. اگر مدیران عامل می خواهند مهارت های مورد نیاز برای ایجاد و تشکیل تیم هایی برای تحقق تغییر و رسیدن به چشم اندازهای نو و سطوح بالاتر را کسب کنند، و به یکی از عوامل اصلی تحقق تغییر تبدیل شوند، شرکت در دوره های پروروش مدیرعامل حرفه ای ای سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی یکی از بهترین انتخاب هاست. اگر مدیران عامل می خواهند نگرش تازه ای در زمینه کسب و کار خود پیدا کنند و در درون شبکه ای از اه فن و همتایان قرار بگیرند، شرکت در دوره های پروروش مدیرعامل حرفه ای سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی یکی از بهترین انتخاب هاست. اگر مدیران عامل می خواهند یک چارچوب کلان برای ایجاد فرایندها و سیستم های بهتر در کسب و کار خود ایجاد کنند، شرکت در دوره های پروروش مدیرعامل حرفه ای سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی یکی از بهترین انتخاب هاست اگر مدیران عامل می خواهند توان تدوین استراتژی های کارآمد برای کسب مزیت رقابتی پایداری در زمینه فعالیت خود کسب کنند، شرکت در دوره های پروروش مدیرعامل حرفه ای سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی یکی از بهترین انتخاب هاست