امروز :

ثبت نام شروع شد

2021/09/07

متن خبر

نام  دوره: مدیریت اجرایی

نام اختصاری دوره : EMBA

این دوره به منظور ‌پرورش مدیران کارآمد جهت اداره سازمان‌های اقتصادی- اجتماعی، تولیدی و خدماتی طراحی شده است. ترکیب دانش تخصصی دوره کارشناسی و آگاهی به دانش و فنون مدیریت اجرایی از فارغ‌التحصیلان این دوره مدیران کارآمد و موثری می‌سازد که در افزایش کارآیی و رشد سازمان‌های اقتصادی- اجتماعی تأثیر بسزایی دارند.

با تسلط به مباحث این دوره میتوان سازمان یا یک بخش تخصصی از آن نظیر بخش‌های تولیدی، بازاریابی و فروش، اطلاعات و مالی را بطور موثر و کارآمد راهبری و اداره نمود.

خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مزبور به مدیران سازمان‌های اقتصادی و اجتماعی ارائه کرد و با ایجاد فعالیت‌‌های جدید در درون سازمان و یا ایجاد سازمان‌‌های جدیدکارآفرینی نمود.
از جمله ویژگی‌های نظام آموزشی این دوره استفاده از تجارب دانشجویان به عنوان یکی از منابع مهم آموزشی و نیز توجه خاص به کار گروهی می‌باشد . از این رو در کنار روش متعارف استفاده از استاد، کتاب، بر تبادل تجربه شرکت‌کنندگان و یادگیری از یکدیگر تاکید می شود. طرح قضایا و مسایل مدیریت در گروه‌های کوچک از جمله ابزارهایی است که در این برنامه به منظور تبادل تجربه و ابتکارات شرکت کنندگان، به طور وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین لحاظ ضروری است شرکت‌کنندگان از تجربه کاری مفیدی برخوردار باشند. همچنین تدوین پروژه‌هایی در ارتباط با مسایل عینی واحد‌های محل خدمت دانشجویان فرصت بکارگیری عملی تئوری‌های آموخته شده را فراهم می‌نماید. بطور خلاصه داوطلبان این برنامه باید خود را برای یک زندگی پرتحرک آموزشی که در آن نقشی فعال و مهم را ایفا می کنند، آماده سازند. در این ارتباط کتابخانه سازمان مدیریت صنعتی نیز در جهت دستیابی به آخرین منابع علمی مدیریت، در اختیاردانشجویان می‌باشد . هیئت علمی این برنامه را گروهی از استادان برجسته و مجرب سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه‌ ها و مراکز معتبر پرورش مدیر ایران و کشورهای پیشرفته صنعتی تشکیل می‌دهند که از تجارب عینی مدیریت علمی نیز در مقام مدیر و مشاور مدیریت برخوردارند.

مخاطبین دوره:

مدیران ارشد و میانی بنگاه‌های اقتصادی  مشاوران ارشد کسب و کار  کارشناسان ارشد بنگاه‌های تولیدی و خدماتیهدف دوره:

هدف كلي اين برنامه كمك به بهبود نظام مديريت سازمان‌هاي توليدي، صنعتي و بنگاه‌هاي خدماتي خصوصي و دولتي است. انتظار مي‌رود مديران بنگاه‌هاي مذكور با شركت در اين برنامه به حرفه مديريت تسلط بيشتري يابند و با‌استفاده از فنون و تئوري‌هاي جديد مديريت، وظايف خود را به‌نحوي موثر تر از سابق انجام دهند. مزيد بر آن انتظار مي‌رود شركت در اين برنامه راه را براي قبول مسئوليت‌هاي دشوارتر مديريت توسط شركت‌كنندگان هموار كند.


طول دوره: 4 تا 5 ترم تحصيلي و حدود 2 تا 2.5 سال 44 واحد درسی و 704 ساعت آموزشی

 

شرایط شرکت در دوره:

  • تكميل فرم اعلام آمادگي
  • دارا بودن مدرک كارشناسي از دانشگاهها و موسسات آموزشی معتبر کشور.
    دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار در حوزه های مرتبط با مدیریت
  • پذيرفته شدن در تعیین سطح و مصاحبه اختصاصي


مدرک دوره:
به فارغ‌التحصيلان دوره مطابق شرايط سازمان مديريت صنعتی، گواهینامه دوره درسطح كارشناسي ارشد EMBA- مدیریت اجرایی اعطا خواهد شد.

اين مدرك از سوي سازمان ارزشيابي WES (World Education Services) كانادا و امريكاي شمالي مورد تاييد قرار گرفته است.

شهریه دوره:
93.000.000 ریال
تعداد دوره های برگزار شده:
105 دوره 


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 04133333600 داخلی 702 تمس حاصل فرمایید 
و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید 


برچسب

مدیریت صنعتی