امروز :

شروع ثبت نام

2022/08/23

متن خبر

بان آلمانی به نسبت زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه متکلمین زیادی در دنیا ندارد. اما دلیل آنکه یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین زبان‌های دنیا به شمار می‌آید خود کشور آلمان و موقعیت‌های استثنایی و متنوعی است که برای همه مردم دنیا فراهم کرده است. آلمان از صنعتی‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا و دنیا است. اقتصاد قوی آلمان سبب شده است تا این کشور مقصد بسیاری از مهاجران از سراسر دنیا باشد. وضعیت خوب و اعتبار علمی بالای دانشگاه‌های این کشور و البته امکان تحصیل رایگان در بسیاری از این دانشگاه‌ها از دیگر دلایلی است که بسیاری از افراد آلمان را در لیست کشورهای مقصد مهاجرت خود قرار می‌دهند. از دیگر دلایل مهاجرت به آلمان ارزان بودن معیشت در این کشور است. زندگی کردن در آلمان به نسبت بسیاری از کشورهای اطراف آن مانند ایتالیا، فرانسه و انگلیس بسیار ارزان‌تر است.

برای مهاجرت به آلمان اولین چیزی که لازم دارید یادگیری زبان آلمانی است. چه قصدتان تحصیل در این کشور باشد و چه برای کار کردن به این کشور مهاجرت بکنید باید زبان آلمانی بدانید. دانشگاه‌های درجه‌ی یک این کشور اگرچه رایگان هستند اما دروس خود را به زبان آلمانی ارائه می‌کنند و برای ورود به این دانشگاه‌ها سطح دانش عمومی و تخصصی شما در زبان آلمانی سنجیده می‌شود.

بسیاری بر این باورند که یادگیری زبان آلمانی و مکالمه به این زبان کار بسیار دشواری است. باید بگوییم که خیر! به راستی یادگیری زبان آلمانی ساده‌تر از آنی است که اغلب تصور می‌شود. سازمان مدیریت صنعتی با همکاری با بهترین اساتید آموزش زبان آلمانی، بهره‌گیری از روش‌های تدریس بروز دنیا و استفاده از بهترین منابع آموزشی همه چیز را برای یک آموزش اصولی برای شما علاقه‌مندان به یادگیری زبان آلمانی فراهم آورده است. فرصت را از دست ندهید و از همین امروز مراحل ثبت نام خود را در دوره‌های آموزشی زبان آلمانی پیگیری کنید.

✅ شروع ثبت نام کلاس های زبان آلمانی 🇩🇪

🔻جهت ثبت نام و  کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

 

☎️ +984133379954 - 58
داخلی 308
👈🏻واتساپ: 
📱https://wa.me/989037357 139