دوره MBA

سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان، با توجه به نیاز های آموزشی و براساس درخواست مشتریان حقوقی، اقدام به برگزاری دوره های بنگاه محور و اختصاصی برای سازمان ها و ادارت مختلف می نماید. در طول مدت فعالیت آموزشی سازمان مدیریت صنعتی، آموزش های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت متعددی برای بنگاه ها، ادارات و سازمان هایدولتی و غیردولتی ارائه شده است.

با توجه به اختصاصی بودن دوره های مذکور، میانگین زمان لازم برای اجرا و برگزاری دوره کمتر از سایر دوره های غیر اختصاصی و عمومی می باشد. همچنین در بسیاری از موارد بویژه در خصوص دوره های کوتاه مدت و میان مدت، آموزش های مربوطه در محل بنگاه یا شرکت و همچنین بر مبنای اولویت های زمانی کارفرمای مربوطه ارائه می گردد.

همکاری های سازمان در برگزاری دوره های اختصاصی

ریخته گری تراکتورسازی، نیروی انتظامی و کمیته امداد از جمله بنگاه هایی هستند که از سازمان مدیریت صنعتی، خدمات مربوط به اجرا و برگزاری دوره دوساله مدیرت اجرایی MBA را به صورت اختصاصی دریافت کرده اند. سازمان همچنین دوره های همسطح تکمیلی ( میان مدت) را برای کارکنان شهرداری، انجمن قطعه سازان و خودروسازان و خانه کارگر برگزار نموده است.

سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان همچنین با تعداد پرشماری از بنگاه های اقتصادی فعال در سطح منطقه در اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت همکاری و مشارکت نموده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

    شرکت ایدم
    پخش داروی هجرت
    داروسازی دانا
    داروسازی زهراوی
    ساپکو
    سینا حمد آریا
    آذر اتفاق
    شرکت آی سودا
    سیمکات
    شیرپگاه
    شرکت آیدین
    صنایع آترین
    قزل قوم
    کاشی تبریز
    کلر پارس
    موسسه مالی واعتباری کوثر
    گلدیران
    موسسه عاشورا
    نفت پاسارگاد
    نقشینه چاپ
    موسسه شهید کریمی
    اداره کل ثبت اسناد و املاک
    اداره کل راه و شهرسازی
    سازمان نظام مهندسی ساختمان
    شركت آب و فاضلاب
    موسسه مالی و اعتباری کوثر
    انجمن و جامعه مهندسان مشاور استان
    فولاد مهر سهند
    شرکت شهرک هاص صنعتی
    زمزم
    پمپیران
    کارتن انصار